16 jūnijs, 2024

daugava90

daugava90

FSK “Daugava 90”

“Daugava 90” ir Latvijas Slēpošanas kūrorta asociācijas (FSK) populārs un nozīmīgs notikums, kas atzīmē šīs ievērojamās slēpošanas organizācijas deviņdesmito gadadienu.

FSK “Daugava” ir viena no vadošajām slēpošanas organizācijām Latvijā, kas ir paveikusi daudzus sasniegumus un attīstījusies kopš tās izveides.

Šis jubilejas pasākums notiks kūrorta centrā “Daugava”, kas atrodas vidēji augstākajos Latvijas Alpos, piedāvājot apmeklētājiem aizraujošas un dažādas slēpošanas iespējas. Notikuma programmā ietilpst dažādas sacensības, slēpošanas un snovborda demonstrācijas, kā arī izglītojošas nodarbības, lai popularizētu slēpošanu starp jaunajām paaudzēm.

“Daugava 90” ietver arī daudzas kultūras un izklaides aktivitātes. Tradicionāli tiks rīkota atklāšanas ceremonija, kurā piedalīsies vadošie Latvijas slēpotāji un citi slēpošanas entuziasti. Tas būs ne tikai laiks, lai svinētu pagātni un atcerētos FSK “Daugava” veikumus, bet arī laiks, lai izlūkotos uz nākotni un nospraustu jaunas vīzijas un mērķus organizācijas attīstībai.

“Daugava 90” tikpat svarīgi būs veltīt pateicību visiem cilvēkiem, kas veidojuši FSK “Daugava” kopš tās dibināšanas.

Slēpošanas kūrorta sasniegumi nebūtu iespējami bez slēpotāju, instruktoru, vadības un citu atbalsta sniedzēju cieņas un darba.

Pasākuma organizatori cer, ka “Daugava 90” kļūs par ne tikai vietu, kur atcerēties pagātni un svinēt tagadni, bet arī par iedvesmu nākotnei. Tas tiks atzīmēts arī ar speciāli izstrādātu jubilejas tērpu un simboliku, lai atzīmētu šo nozīmīgo notikumu.

“Daugava 90” gaidāms ar lielu interesi un satraukumu gan vietējo, gan starptautisko slēpošanas kopienas vidū. Tas būs īpašs brīdis, lai atzīmētu vienas no Latvijas vadošajām slēpošanas organizācijām deviņdesmito gadadienu un ķerties klāt nākamajiem uzdevumiem un sasniegumiem nākotnē. Slēpošanas entuziasti, aicināti pievienoties šai vēsturiskajai un aizraujošajai jubilejas svinībai!